zapamatovat přihlášení
zapomenuté heslo

Výzkumy pomáhají podnikům a institucím správně se rozhodnout, zjistit názory svých zákazníků na zboží a služby, zaměstnanců na zaměstnavatele, ale také otestovat reklamní koncepty či internetové stránky. Staňte se proto i Vy členem výzkumné komunity a připojte se k desetitisícům současných členů.

Soutěž o smartphone Samsung Galaxy S5 mini

Soutěž již byla ukončena. Výhercem se stala paní/slečna Hana z Morkovic, ID 90797 (protokol).

Soutěž o chytrý telefon Samsung Galaxy S5 mini je zde. Vyhrát můžete toto zařízení:


SAMSUNG GALAXY S5 mini

  • 4,5'', dotykový Super AMOLED, 720 × 1 280, 326 PPI
  • microUSB, Wi-Fi 802.11 a/b/g/n, Bluetooth 4.0, GPS, NFC
  • Paměť RAM 1.GB, 16 GB microSDHC
  • SSD 16GB
  • Samsung Exynos 3470 (4× Cortex-A7, 1 400 MHz, 28nm)
  • Google Android 4.4 (KitKat).

Více informací o produktu naleznete zde.

Pravidla soutěže
Soutěž je určena pouze pro nové členy stránek www.iVyzkumy.cz, kteří se zde zaregistrují v období mezi 1. 10. 2014 a 31. 12. 2014. Neprodleně po ukončení ankety bude vylosovaný 1 výherce. Pro transparentnost bude použit nezávislý losovací systém.

Informaci o výhře zašleme na emailovou adresu, zadanou na účtu výherce. V případě, že výherce nebude na informační email reagovat do 30 dní, výhra propadá a bude použita v budoucích soutěžích. Ze soutěže jsou vyloučeni zaměstnanci společnosti Data Collect s.r.o. (provozovatel serveru www.ivyzkumy.cz) a jejich rodinní příslušníci. Na výhru není právní nárok. Účastníci soutěže souhlasí v případě výhry se zveřejněním svého jména na serveru www.ivyzkumy.cz.

Organizátor soutěže si vyhrazuje právo prodloužit nebo zkrátit soutěž. Ze soutěže jsou vyloučeni zaměstnanci organizátora soutěže, jejich rodinní příslušníci a již zaregistrovaní uživatelé stránek www.ivyzkumy.cz.

Vaše kontaktní údaje jsou určeny pouze pro potřebu iVýzkumy.cz a nebudou poskytnuty žádné další straně!