Za Váš názor Vás odměníme!

Výzkumy pomáhají podnikům zjistit spokojenost jejich zákazníků a umožňují zlepšovat produkty a služby. Staňte se členem našeho panelu a účastněte se výzkumů a vyjádřete svůj názor i Vy.
Více informací...

Soutěž o smartphone Samsung Galaxy S5 mini

Soutěž již byla ukončena. Výhercem se stala paní/slečna Hana z Morkovic, ID 90797 (protokol).

Soutěž o chytrý telefon Samsung Galaxy S5 mini je zde. Vyhrát můžete toto zařízení:


SAMSUNG GALAXY S5 mini

Více informací o produktu naleznete zde.

Pravidla soutěže
Soutěž je určena pouze pro nové členy stránek www.iVyzkumy.cz, kteří se zde zaregistrují v období mezi 1. 10. 2014 a 31. 12. 2014. Neprodleně po ukončení ankety bude vylosovaný 1 výherce. Pro transparentnost bude použit nezávislý losovací systém.

Informaci o výhře zašleme na emailovou adresu, zadanou na účtu výherce. V případě, že výherce nebude na informační email reagovat do 30 dní, výhra propadá a bude použita v budoucích soutěžích. Ze soutěže jsou vyloučeni zaměstnanci společnosti Data Collect s.r.o. (provozovatel serveru www.ivyzkumy.cz) a jejich rodinní příslušníci. Na výhru není právní nárok. Účastníci soutěže souhlasí v případě výhry se zveřejněním svého jména na serveru www.ivyzkumy.cz.

Organizátor soutěže si vyhrazuje právo prodloužit nebo zkrátit soutěž. Ze soutěže jsou vyloučeni zaměstnanci organizátora soutěže, jejich rodinní příslušníci a již zaregistrovaní uživatelé stránek www.ivyzkumy.cz.

Vaše kontaktní údaje jsou určeny pouze pro potřebu iVýzkumy.cz a nebudou poskytnuty žádné další straně!