zapamatovat přihlášení
zapomenuté heslo

Výzkumy pomáhají podnikům a institucím správně se rozhodnout, zjistit názory svých zákazníků na zboží a služby, zaměstnanců na zaměstnavatele, ale také otestovat reklamní koncepty či internetové stránky. Staňte se proto i Vy členem výzkumné komunity a připojte se k desetitisícům současných členů.

Soutěž o značková HiFi sluchátka

Zúčastněte se ankety na úvodní stránce a vyhrajte! Vylosovaný výherce získá po ukončení ankety HiFi stereo sluchátka Philips SHP5401.

Philips SHP5401 1 Philips SHP5401 2

Pravidla soutěže:
Soutěž je určena pouze pro zaregistrované členy serveru iVyzkumy.cz / iVyskumy.sk. Do losování o výhru budou zahrnuti ti, kteří zodpoví na všechny anketní otázky. Soutěž začíná 11.9.2014 a neprodleně po ukončení ankety bude vylosovaný výherce. Pro transparentnost bude použit nezávislý losovací systém.
Informaci o výhře zašleme na emailovou adresu, zadanou na účtu výherce. V případě, že výherce nebude na informační email reagovat do 30 dní, výhra propadá a bude použita v budoucích soutěžích. Ze soutěže jsou vyloučeni zaměstnanci společnosti Data Collect s.r.o. (provozovatel serveru www.ivyzkumy.cz a www.ivyskumy.sk) a jejich rodinní příslušníci. Na výhru není právní nárok.