Za Váš názor Vás odměníme!

Pozvěte své známé a vyhrajte smartphone Samsung Galaxy Ace

Soutěž o smartphone Samsung Galaxy Ace v barevné variantě dle vlastního výběru. Odešlete pozvánku z Vašeho účtu na iVýzkumy.cz, získejte tím nového člena a můžete vyhrát toto zařízení.

Smartphone Galaxy Ace:

Více informací o produktu naleznete zde

Po přihlášení do svého účtu na http://www.ivyzkumy.cz stačí pouze kliknout na odkaz pozvěte známého umístěný v dolní časti stránky v sekci Nápady, problémy, podpora. Zde napíšete emailovou adresu pozvaného a případně můžete upravit text emailu. Pro ověření rekrutace je nutné, aby nový člen při registraci uvedl email, na který mu byla zaslána pozvánka. Pokud tak neučiní, nebude možné určit, který z členů iVýzkumy uživatele pozval.

Pravidla soutěže:

Soutěž je určena pouze pro členy stránek www.iVyzkumy.cz, kteří pozvou své známé, blízké a ti se na základě toho stanou novými členy. Pro ověření rekrutace je nutné, aby nový člen při registraci uvedl email, na který mu byla zaslána pozvánka. Pokud tak neučiní, nebude možné určit, který z členů iVýzkumy uživatele pozval. Soutěž probíhá do 31. 12. 2012. Pro transparentnost bude použit nezávislý losovací systém.
Informaci o výhře zašleme na emailovou adresu, zadanou na účtu výherce. V případě, že výherce nebude na informační email reagovat do 30 dní, výhra propadá a bude použita v budoucích soutěžích. Ze soutěže jsou vyloučeni zaměstnanci společnosti Data Collect s.r.o. (provozovatel serveru www.ivyzkumy.cz) a jejich rodinní příslušníci. Na výhru není právní nárok. Účastníci soutěže souhlasí v případě výhry se zveřejněním svého jména na serveru http://www.ivyzkumy.cz.

Organizátor soutěže si vyhrazuje právo prodloužit nebo zkrátit soutěž. Vaše kontaktní údaje jsou určeny pouze pro potřebu iVýzkumy.cz a nebudou poskytnuty žádné další straně!

Výherce: ID 81889