Za Váš názor Vás odměníme!

Výzkumy pomáhají podnikům zjistit spokojenost jejich zákazníků a umožňují zlepšovat produkty a služby. Staňte se členem našeho panelu a účastněte se výzkumů a vyjádřete svůj názor i Vy.
Více informací...

Pokyny pro mobilní dotazníky

Pro správné fungování tohoto typu výzkumů je zapotřebí, abyste měli u svého mobilního operátora aktivovaný a správně nastavený internet v mobilu.

Pro pomoc s nastavením služby navštivte webové stránky Vašeho operátora nebo kontaktujte zdarma infolinku
(T-Mobile – 4603, Vodafone – *077, O2 tarif – *11, O2 karta – *88). Případně je možné najít informace o nastavení na stránkách operátorů.

Techzóna O2:
http://www.cz.o2.com/…y/index.html

Konfigurátor T-Mobile:
http://www.t-mobile.cz/…konfigurator

Samoobsluha Vodafone:
http://www.vodafone.cz/…ne/index.htm

Cena za připojení pomocí mobilního telefonu

Cena za připojení k mobilnímu dotazníku se v rámci ČR řídí dle tarifu pro mobilní internet, který máte u svého operátora aktivovaný. Tuto informaci si raději také ověřte u svého operátora.

Objem přenesených dat při vyplňování tohoto typu dotazníků je velmi nízký, přesto ale nedoporučujeme odpovídat na dotazník ze zahraničí (roamingu), kde může Váš operátor aplikovat rozdílné (dražší) účtování.

Pro případné dotazy ohledně zasílání pozvánek do mobilních dotazníků a jejich vyplňování nás můžete kontaktovat na adrese info@ivyzkumy.cz.