Za Váš názor Vás odměníme!

Výzkumy pomáhají podnikům zjistit spokojenost jejich zákazníků a umožňují zlepšovat produkty a služby. Staňte se členem našeho panelu a účastněte se výzkumů a vyjádřete svůj názor i Vy.
Více informací...

Pojďte s námi testovat mobilní telefony!

Chcete na měsíc vyzkoušet nový model mobilního telefonu a hodnotit jeho funkce a uživatelskou přívětivost? Navíc získáte finanční odměnu.

V našem novém výzkumu se chystáme zapůjčit účastníkům nové modely mobilních telefonů. Vaším úkolem bude po dobu jednoho měsíce telefon vyzkoušet při běžném používání a průběžně hodnotit jeho vlastnosti a Vaši spokojenost.

Odměna za účast je 900 Kč pro každého účastníka po ukončení celého výzkumu. Bude Vám vyplacena přímo na bankovní účet, nikoliv formou kreditů jako u běžných výzkumů.

Účast zahrnuje tyto úkoly:

Není třeba nikam cestovat, telefon Vám doručí a na konci vyzvedne kurýr, vše ostatní probíhá po internetu.

Máte zájem?

Pokud Vás tato nabídka zaujala, vyplňte prosím rekrutační dotazník podle kterého budeme vybírat vhodné účastníky testu. Jelikož jde o náborový a nikoli výzkumný dotazník, nebude tentokrát odměňován kredity.

Vstup do dotazníku >

Prosíme, abyste uvedl/a pravdivé informace, hledáme různé typy uživatelů a neexistují žádné správné nebo nesprávné odpovědi.

Výzkum je určen pouze pro členy iVýzkumy.cz (registrace zde).