zapamatovat přihlášení
zapomenuté heslo

Výzkumy pomáhají podnikům a institucím správně se rozhodnout, zjistit názory svých zákazníků na zboží a služby, zaměstnanců na zaměstnavatele, ale také otestovat reklamní koncepty či internetové stránky. Staňte se proto i Vy členem výzkumné komunity a připojte se k desetitisícům současných členů.

Plánovaná odstávka převodu kreditů v prosinci

Vážení uživatelé iVýzkumů,

jako každý rok, bude i letos přerušen převod kreditů z věrnostního systému, a to v termínu od 14. 12. 2016 do 8. 1. 2017, u dárkových poukázek Mall a Alza do vyčerpání jejich letošních zásob.

Důvodem je zkušenost s doručováním peněžních poukázek i zboží z online obchodů v předchozích letech. Díky Vánočnímu náporu na poštu i eshopy dochází k pozdnímu doručení i ztrátám zásilek. Protože tyto skutečnosti neumíme ovlivnit (jsou zajišťovány třetími stranami), rozhodli jsme se přerušit převod kreditů a pokračovat až poté, co shon na konci roku pomine.

Zároveň nám odstávka umožňuje provést údržbu systému iVýzkumů, provést inventarizaci certifikátů a nasadit některé novinky.

Nemusíte mít žádný strach, o své kredity nepřijdete. Na začátku roku 2017 bude na Vašem kontu stejný zůstatek jako při přerušení.

Na převody provedené před tímto datem nebude mít toto opatření vliv.

Děkujeme za pochopení a přejeme Vám příjemné a klidné předvánoční období!

Tým iVýzkumy.cz