Za Váš názor Vás odměníme!

Výzkumy pomáhají podnikům zjistit spokojenost jejich zákazníků a umožňují zlepšovat produkty a služby. Staňte se členem našeho panelu a účastněte se výzkumů a vyjádřete svůj názor i Vy.
Více informací...

Odměny

Abychom vyjádřili svůj dík za podporu a účast na iVýzkumy.cz, je všem našim členům k dispozici následující odměňovací systém, ve kterém sbíráte kredity. Ty pak můžete vyměnit za peníze, poukázky do obchodů nebo darovat na dobročinné účely.

Za účast ve výzkumech získáváte kredity – jejich počet závisí na délce a složitosti dotazníku. Hodnota odměny za účast v běžném dotazníku se pohybuje okolo 5–50 Kč (při směnném poměru 10 kreditů = 1 Kč).

Peníze

Peníze Vám zašleme poštovní poukázkou nebo bankovním převodem. Min. zasílaná částka je 400 Kč (4000 kreditů). V některých typech výzkumů (např. internetové diskuse) nedostanou účastníci kredity, ale je jim poukázána přímá finanční odměna, obvykle ve výši 400–1000 Kč.

Poukázky do obchodů Mall.cz

Své body můžete utratit v internetovém obchodním domě Mall.cz formou poukázek v hodnotě 200 Kč nebo 500 Kč.

Poukázky do obchodů Alza.cz

Body na Vašem účtu lze také uplatnit v online obchodu Alza.cz prostřednictvím poukázek v hodnotě 200 Kč nebo 500 Kč.

Poukázky do obchodů Vltava.cz

Knihy a hudba. Minimální výše převodu je 30 Kč (300 kreditů).

Převod na dobročinné účely

Vašimi kredity můžete podpořit dobrou věc a přispět na Fond ohrožených dětí. Minimální výše převodu je 30 Kč (300 kreditů).

Soutěže o ceny

Na iVýzkumech je možné se kromě výše uvedených možností také účastnit dalších soutěží o zajímavé ceny.