zapamatovat přihlášení
zapomenuté heslo

Výzkumy pomáhají podnikům a institucím správně se rozhodnout, zjistit názory svých zákazníků na zboží a služby, zaměstnanců na zaměstnavatele, ale také otestovat reklamní koncepty či internetové stránky. Staňte se proto i Vy členem výzkumné komunity a připojte se k desetitisícům současných členů.

Nové možnosti převodu kreditů - Alza a Mall

V nedávné době jste měli možnost vyplnit anketu o odměnách na iVýzkumech.

Děkujeme za Vaše cenné názory, všechny jsme je prošli a rozhodli se přidat do našeho věrnostního systému také poukázky do online obchodů Alza.cz a Mall.cz.

Od nynějška můžete své kredity převést na poukázky do těchto obchodů v hodnotě 200 Kč a 500 Kč. Poukázky jsou ve formátu elektronických kódů, které pak zadáte při nákupu do políčka „Dárkový nebo slevový poukaz“. Pro použití poukázek platí standardní podmínky daných obchodů, proto Vám doporučujeme před převodem si podmínky na jejich stránkách prostudovat (obvykle jimi nelze zaplatit poštovné, nelze použít na nákup zboží menší hodnoty apod.

Nyní probíhá pilotní období, po kterém ještě může dojít k drobným technickým změnám při převodu těchto poukázek.

Narozdíl od Vltavy musíme tyto poukázky předem objednávat, občas se proto může stát, že některý typ poukázky není dočasně dostupný a během několika dní se opět v nabídce objeví.

Děkujeme za Vaši přízeň!

Tým iVýzkumy.cz