Za Váš názor Vás odměníme!

Výzkumy pomáhají podnikům zjistit spokojenost jejich zákazníků a umožňují zlepšovat produkty a služby. Staňte se členem našeho panelu a účastněte se výzkumů a vyjádřete svůj názor i Vy.
Více informací...

Detailní informace

Výzkumy pomáhají podnikům a institucím správně se rozhodnout, zjistit názory zákazníků na zboží a služby, zaměstnanců na zaměstnavatele, ale také otestovat reklamní koncepty či internetové stránky. Náš panel respondentů je tvořen velmi pestrým vzorkem lidí z České republiky a Slovenska, kteří mají možnost se účastnit nejen internetových, ale i telefonických, SMS nebo dalších výzkumů.

Jak výzkumy probíhají

Při každém novém výzkumu provedeme nejdříve výběr vhodných účastníků výzkumu – na základě údajů z Vašeho profilu. Vybraní lidé pak od nás obdrží emailem pozvánku k účasti na výzkumu. V emailu jsou uvedeny základní informace o výzkumu, způsob vstupu do dotazníku a odměna za dotazník. Účast ve výzkumech je dobrovolná a je na Vás, zda se rozhodnete se zúčastnit či nikoliv.

Nikdy nezasíláme členům reklamní emaily!


Typy výzkumů, kterých se můžete zúčastnit


Na našem serveru je možné se zapojit do několika typů výzkumů. Samozřejmě je jen na Vás, kterých se chcete účastnit a kterých nikoliv.

On-line dotazníky

Emailem obdržíte pozvánku k účasti v online dotazníku, která bude obsahovat adresu stránek dotazníku, téma a odměnu za vyplnění. Po kliknutí na odkaz v emailu se přihlásíte pod svým heslem a vyplníte dotazník. Poté je Vám připsán příslušný počet bodů na Váš účet (obvykle v hodnotě 5–50 Kč).

Internetové diskuse

Skupinové diskuse (Focus Groups) jsou jednou z výzkumných metod, kdy se sejde ve virtuální místnosti menší skupina respondentů (většinou 6–10 lidí) a diskutují s moderátorem na dané téma. Obvykle diskuse trvá 1–2 hodiny.

Mobilní výzkumy

Pozvánku do výzkumu obdržíte SMS-kou, ve které také naleznete odkaz na mobilní stránky s dotazníkem. Po připojení se přihlásíte svým ID a vyplníte dotazník. Po vyplnění dotazníku Vám připíšeme na Váš účet kredity v příslušné výši. Tento typ dotazníků je obvykle velmi krátký a neklade vysoké nároky na přenos dat, přesto doporučujeme neúčastnit se tohoto typu výzkumů ze zahraničí – z roamingu. Pokyny k nastavení telefonu zde.

Telefonické výzkumy

V případě vhodného výzkumu Vás telefonicky kontaktuje náš tazatel a projde s Vámi postupně celý dotazník. V případě, že se Vám telefonát nebude zrovna hodit, je možné se s tazatelem domluvit na pozdější zavolání. Po dokončení dotazníku Vám budou připsány kredity.

SMS výzkumy

Pokud v registraci uvedete své mobilní číslo, můžete být osloveni SMS zprávou, ve které Vám položíme otázku. Na otázku odpovíte jednoduše opět SMSkou. Ve Vašem účtu Vám přičteme kredity, které kompenzují cenu Vámi odeslané zprávy a navrch přidáme odměnu.


Odměny za účast

Po ukončení výzkumu je Vám připsán odpovídající počet bodů. Body pak můžete využít různým způsobem – detailní informace naleznete v sekci Odměny.


Ochrana údajů

Vaše osobní údaje chápeme jako vysoce důvěrné a zaručujeme Vám, že nebudou poskytnuty žádné třetí straně nebo prodány. Vaše odpovědi v jednotlivých výzkumech nejsou propojovány s Vaší identitou a jsou zpracovávány zcela anonymně. Jsme registrováni u Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více o ochraně osobních údajů najdete zde.