Za Váš názor Vás odměníme!

Výzkumy pomáhají podnikům zjistit spokojenost jejich zákazníků a umožňují zlepšovat produkty a služby. Staňte se členem našeho panelu a účastněte se výzkumů a vyjádřete svůj názor i Vy.
Více informací...

Vaše odměny
Aktuální soutěž
Novinky a soutěže

28.11.2018
Od 14.12. do 8.1. bude probíhat každoroční odstávka převodů kreditů z věrnostního systému. Podrobnosti v článku...
24.05.2018
Jsme v souladu s novým nařízením GDPR o ochraně os. údajů
20.05.2018
Nová soutěž o krásný kávovar Bosch.

Detailní informace
Výzkumy pomáhají podnikům a institucím správně se rozhodnout, zjistit názory zákazníků na zboží a služby, zaměstnanců na zaměstnavatele, ale také otestovat reklamní koncepty či internetové stránky. Náš panel respondentů je tvořen velmi pestrým vzorkem lidí z České republiky a Slovenska.
Jak výzkumy probíhají
Při každém novém výzkumu provedeme nejdříve výběr účastníků výzkumu. Vybraní lidé pak od nás obdrží emailem pozvánku k účasti na výzkumu. V emailu jsou uvedeny základní informace o výzkumu, způsob vstupu do dotazníku a odměna za dotazník. Účast ve výzkumech je dobrovolná a je na Vás, zda se rozhodnete se zúčastnit či nikoliv.
Internetové diskuze
Skupinové diskuse (Focus Groups) jsou jednou z výzkumných metod, kdy se sejde ve virtuální místnosti menší skupina respondentů (většinou 6–10 lidí) a diskutují s moderátorem na dané téma. Obvykle diskuse trvá 1–2 hodiny a obvyklá odměna je 400–1000 Kč.
Online dotazníky
Emailem obdržíte pozvánku k účasti v online dotazníku, která bude obsahovat adresu stránek dotazníku, téma a odměnu za vyplnění. Po kliknutí na odkaz v emailu se přihlásíte pod svým heslem a vyplníte dotazník. Poté je Vám připsán příslušný počet bodů na Váš účet (obvykle v hodnotě 10–50 Kč).
Telefonické výzkumy
V případě vhodného výzkumu Vás telefonicky kontaktuje náš tazatel a projde s Vámi postupně celý dotazník. V případě, že se Vám telefonát nebude zrovna hodit, je možné se domluvit na pozdější zavolání. Po dokončení dotazníku Vám budou připsány kredity.
Vaše odměny
Abychom vyjádřili svůj dík za podporu a účast na iVýzkumy.cz, je všem našim členům k dispozici následující odměňovací systém, ve kterém sbíráte kredity. Ty pak můžete vyměnit za peníze, poukázky do obchodů nebo darovat na dobročinné účely.
Za účast ve výzkumech získáváte kredity – jejich počet závisí na délce a složitosti dotazníku. Hodnota odměny za účast v běžném dotazníku se pohybuje okolo 5–50 Kč (při směnném poměru 10 kreditů = 1 Kč).
Peníze
Peníze Vám budou zaslány poštovní poukázkou na Vaši adresu nebo na bankovní účet. Minimální výše převodu na hotovost je 400 Kč (4000 kreditů). V některých typech výzkumů (např. internetové diskuse) nedostanou účastníci kredity, ale je vyplacena přímá finanční odměna, obvykle 400–1000 Kč.
Převod na dobročinné účely
Vašimi kredity můžete podpořit některou z dobročinných organizací. V současnosti jde o Fond ohrožených dětí a plánujeme přidat další. Minimální výše převodu je 30 Kč (300 kreditů).
Poukázky do obchodů
Knihy, hudba, filmy, elektronika, kosmetika a další sortiment. Platí v obchodech Mall.cz a Alza.cz. Poukázky jsou v hodnotách 200 Kč a 500 Kč.
Soutěže o ceny
Na iVýzkumech je možné se kromě výše uvedených možností také účastnit dalších soutěží o zajímavé ceny.
Ochrana údajů
Vaše osobní údaje chápeme jako vysoce důvěrné a zaručujeme Vám, že nebudou poskytnuty žádné třetí straně nebo prodány. Vaše odpovědi v jednotlivých výzkumech nejsou propojovány s Vaší identitou a jsou zpracovávány zcela anonymně. Jsme registrováni u Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více o ochraně osobních údajů najdete zde.

Nikdy nezasíláme členům reklamní emaily!